NWK

Kilka słów o NWK.
Projekt polega na pisaniu rozdziałów w czasie 2 tygodni od opublikowania poprzedniego. To znaczy, że pierwszy rozdział publikuję ja. Wszyscy uczestnicy dostają ogólny zarys fabuły, bardzo ogólny. Wszystko zmieniacie wy. Dlaczego? Bo to wy tworzycie historię. Po moim rozdziale, pierwsza osoba z kolejki (co nie będzie miało znaczenia, kto był lepszy w castingu, nie martwcie się) pisze kolejną część tworząc jakąś cząstkę fabuły. Potem ja to publikuję i idziemy dalej. Tak do samego końca kolejki, a potem od nowa. Wszystko będzie wyjaśnione w regulaminie.
NWK ma na celu rozwijanie wyobraźni, wzmacnianie się w pisaniu, bo sztuka to trudna, oraz poprawia umiejętność pracy w zespole.

Twój tekst

CASTING TRWA

poniedziałek, 11 lipca 2016

NOWA EDYCJA/ CASTING

Witajcie. Dawno mnie tu nie było, ale ze względu na rozpad grupy, piszącej pierwsze opowiadanie, postanawiam odtworzyć NWK. Druga edycja, mam nadzieję, że się powiedzie. 
Jeśli potrafisz pisać, wiesz, że masz czas, zgłoś się.

  • Wyślij opowiadanie o jakiej chcesz treści, które zawierać ma wątek wakacji albo lata. Może być to romans, horror, fantastyka. Cokolwiek będziesz chciał/chciała.
  • Tekst musi zajmować co najmniej trzy strony w Wordzie. Czcionka 12 - Times New Roman.
  • Czas trwania castingu - 25.07.2016 rok.
  • Pracę wysyłamy na alicja2412@interia.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata | WS
x x x x x x x.